Bądź nowoczesnym przedsiębiorcą z systemem DBK Fleet Management

Nowoczesny przedsiębiorca to taki, który idzie z duchem czasu i modyfikuje swoją firmę nie ustępując miejsca konkurencji. Ciągły stres, duża ilość papierów na głowie, ubezpieczenia, faktury, opłata za paliwa, a do tego planowanie tras i zarządzanie kierowcami – nie ma co, w zarządzie dużej firmy przewozowej jest co robić. Dlatego też czasami pojawiają się luki, które mogą przynieść przykre w skutkach finansowe kary. Aby temu zapobiec i zamiast tracić, zyskać jeszcze więcej warto zaopatrzyć się w najnowszej technologii oprogramowanie sprawdzające każdy punkt dobrze zaplanowanego biznesu przewozowego. To wszystko, a nawet więcej jest możliwe z autorskim oprogramowaniem DBK Fleet Management.

 

DBK Fleet Management – same korzyści!

Ten program może wnieść nowe spojrzenie na świat samochodów ciężarowych wywracając szarą rzeczywistość do góry nogami! Stoi on na drodze każdej decyzji dokładnie ją analizując, a także dostarcza wielu wartościowych informacji dzięki którym można ulepszyć przejazdy. Głównymi cechami są;

-Oszczędność paliwa; setki tysięcy złotych wydawane na ten wyrób niezbędny do pokonywania odległych tras w których liczy się każdy litr.. Kierowcy różnią się od siebie stylem jazdy, a w tej branży potrzebny jest balans. Zbyt agresywna jazda może spowodować większe spalanie, co w powielaniu przez wielu kierowców może przynieść straty pieniężne. System DBK Fleet Management poinformuje przedsiębiorcę o spalaniu indywidualnym każdego kierowcy rzucając światło w ten jak dotąd nieodkryty cień.

-Bezpieczeństwo ponad wszystko! – Podczas usterek konsultacji firmy DBK są pod telefonem i mogą sprawdzić powstałą usterkę. Gdy będzie to drobna skaza mogą pozwolić na dalszą jazdę oszczędzając cenny czas przewoźnika. Gdy okaże się to poważne nakierują na dobrego mechanika w pobliżu, który zajmie się sprawą. Dodatkowo wmontowany panel GPS będzie monitorował przejazd informując w jakiej dokładnie pozycji znajduje się każda ciężarówka na całym świecie!

-Pilnowanie kierowców – system odczytu czasu pracy poinformuje przewoźnika o tym, że powinien zrobić przerwę co przyczyni się do ochrony przed potencjalnymi karami finansowymi.

Sprawdź: Rozliczanie czasu pracy kierowców – DBK Fleet Management

Wnioski

W tej branży lepiej zapobiegać niż leczyć. Kary jakie są nakładane na przewoźników, którzy nie dopilnowali pojedynczych papierów lub reguł są bardzo duże, dlatego lepiej zapobiegać niż leczyć, a najlepszym probiotykiem będzie oprogramowanie DBK Fleet Management!

 

Bądź nowoczesnym przedsiębiorcą z systemem DBK Fleet Management
5 (100%) 1 vote