Depilacja laserowa – działanie, przebieg, cena zabiegu.

Depilacja to usuwanie owłosienia z całego ciała, które jest zbyt widoczne, męczące czy wstydliwe. Problem z nadmiernym wzrostem włosów mogą posiadać osoby, które borykają się z różnego rodzaju zaburzeniami hormonalnymi lub przypadłość ta uwarunkowana jest genetycznie. Depilacja laserowa, czyli jeden z najnowocześniejszych sposobów pozbywania się włosów zalecana jest także pacjentom, którzy chcą posiadać idealnie gładką skórę, a widoczny efekt utrzymać przez długi czas. Działania te dedykowane są także klientom, u których golenie zwykłą maszynką wywołuje różnego rodzaju niepożądane skutki i efekty.

Na czym polega i jak wygląd depilacja laserowa Białystok? Jaka jest cena takiego zabiegu? Jak dbać o skórę po tego rodzaju terapii?

Sprawdź: https://depilacja.pl/salony/depilacja-laserowa-bialystok/

Depilacja laserowa to proces, który prowadzony jest za pomocą odpowiednio dobranych narzędzi. Laser wytwarza wiązkę światła UV, które następnie przechodzi aż do głębokich struktur włosa. Tam jest ono przechwytywane. Światło to zdecydowanie osłabia włosa z czasem trwale go eliminując. Laser działa bezpośrednio na cebulkę włosa, dlatego taki efekt jest możliwy oraz niezwykle skuteczny.

Depilacja laserowa Białystok to zabieg, który dopasowywany jest bezpośrednio do pacjenta. Warto przed wykonaniem jakichkolwiek czynności przeprowadzić wywiad z klientem. Ocenić jego stan owłosienia, kolor włosów oraz ich strukturę. Następnie dobrać plan działania, moc lasera czy ilość powtórzeń danej sesji. Tego rodzaju zabieg posiada zróżnicowaną cenę. Jednak można określić pewne granice, w których czynność tę wykonują profesjonalne gabinety piękności. Koszty kształtują się w okolicach 200 – 400 zł. Do określenia ostatecznej ceny warto wziąć pod uwagę obszar na którym wykonywany jest zabieg, technika, czas naświetlania czy powtarzalność sesji.

Tego rodzaju działania są bezpieczne i bezinwazyjne. Jednakże po terapii warto odpowiednio zadbać o skórę. Na ciele pacjenta może pojawić się zaczerwienienie, które jest normalną reakcją. Bezpośrednio po terapii nie należy stosować kosmetyków zawierających spirytus.

Oceń ten post