Innowacyjny sposób na organizację przestrzeni kuchennej

Przechowywanie różnego rodzaju akcesoriów kuchennych w odpowiednich do tego miejscach jest bardzo istotne w każdej kuchni. Jest tak, gdyż każdy korzysta z tego miejsca codziennie, więc dobrze byłoby, aby było nie tylko bezpieczne, ale także wygodne w użytkowaniu. Dlatego podczas projektowania swojej wymarzonej kuchni warto wziąć pod uwagę zamontowanie koszy meblowych cargo w przestrzeni meblowej. Znajdują się one w zabudowie i są praktycznie niedostrzegalne. Jakiś czas temu nie były tak popularne jak teraz, jednak są niezwykle ciekawym akcesorium kuchennym.

 

Udogodnienia związane z obecnością koszy cargo

Kosz cargo umieszczony jest na szynach w zabudowie meblowej i jego najbardziej charakterystyczną cechą jest możliwość pełnego wysuwu poza powierzchnię mebli. Dzięki temu wygoda z ich korzystania jest bardzo wysoka. Firma Furnica stworzyła swoje kosze cargo na bardzo wysokim poziomie estetycznym i materiałowym. Świadczy o tym obecność nierdzewnej stali, która przetrwa lata funkcjonowania w niezmienionej strukturze niezależnie od warunków korzystania. Najbardziej popularne jest używanie koszy cargo jako miejsce przechowywania naczyń, jednak nie tylko je można tam umieścić. Częste eksploatowanie – wysuwanie i zamykanie kosza nie jest straszne szynom, które wykonane są również w bardzo trwałego materiał. Zostały one stworzone z myślą o stworzeniu dodatkowej przestrzeni użytkowej w każdej kuchni. Dodatkowo wyciąganie i wkładanie przedmiotów do koszy cargo jest ekstremalnie proste i komfortowe – nie trzeba sięgać do głębi zabudowanych szafek czy też przyjmować różnych niewygodnych pozycji. Kosze meblowe mogą być zainstalowane w praktycznie każdej szafce, co czyni je bardzo uniwersalnymi. Najczęściej znajdują się w narożnikach, lecz nie ma przeszkód aby były zamontowane na frontach – wszystko zależy od osobistych preferencji.

W zależności od miejsca często można wybrać inny kosz – gdy to będzie miejsce pod zlewem można wybrać szersze kosze z miejscem na wysuwany kosz. Gdy to ma być kosz cargo na przyprawy warto wybrać mniejszą i węższą przestrzeń, aby zbyt dużo jej nie zabierać na tak małe elementy..

Sprawdź: Kosze Cargo 15

Podsumowanie

Kosz cargo stanowi idealne rozwiązanie nowoczesnej i funkcjonalnej kuchni, która nie tylko będzie ładnie się prezentować. Wygoda też jest bardzo ważna. Kosze cargo firmy Furnica posiadają dodatkowo mechanizm cichego domyku, którego fanem są rodziny z małymi dziećmi w których łatwo jest obudzić maluchy strzelaniem o kanty szafek, bądź rodziny z domownikami korzystającymi z kuchni w różnych porach dnia.

Oceń ten post