Korzyści z zakupu używanego samochodu ciężarowego

Każdy przedsiębiorca zaczynający swoją przygodę z biznesem przewoźniczym zdaje sobie sprawę jak duże koszty musi on ponosić aby utrzymać się na rynku i dostawać coraz to nowe zlecenia. Nieważne czy przedsiębiorca zaczyna swoją przygodę z tym biznesem, czy też ją kontynuuje – potrzebna jest mu dobra flota, która przede wszystkim nie pochłonie większości jego środków, a da duże zyski. Zakup nowych samochodów ciężarowych jest dla wielu doświadczonych firm bardzo trudny – ciężarówki są niezwykle drogie. Dla osób zaczynających swój biznes, którzy nie chcą od razu pochłonąć się całkowicie w kredyty dobry jest zakup używanych samochodów.

 

Czy samochód ciężarowy będzie bezpiecznym wyjściem?

Zakup używanego samochodu z niepewnego źródła może przysporzyć wielu kłopotów. Wewnętrzne usterki, które mogą być przyczyną dużej ilości awarii w przyszłości mogą pochłonąć bardzo dużo kosztów i często nawet przewyższyć wartość samochodu. Są to koszty jakich nie można wziąć pod uwagę – należą do tych niespodziewanych, które są najbardziej uciążliwe. Wymiany rozrządu, usterki i inne ukryte wady – każdy chce tego uniknąć. Da się to uzyskać korzystając z usług firmy GIELDADBK. Jest to grupa, która na rynku jest już bardzo długi czas i zna potrzeby każdego klienta samochodów  ciężarowych z własnego doświadczenia w branży. Zespół mechaników tej firmy składa się z osób znających się na rzeczy i z najdrobniejszymi szczegółami sprawdzają oni swoje samochody aby zapewnić im najwyższy stopień bezpieczeństwa. Wszystkie samochody ciężarowe przed sprzedażą poddawane są przeglądom, wymianom olejów. Brak przez to ukrytych wad sprawia, że samochody są bardzo bezpieczne i wydajne. Na sam koniec procesu odbywa się jazda próbna, która dodatkowo potwierdza użyteczność samochodu do jego sprzedaży. GIELDADBK dba o renomę i nie pozwala sobie na usterki, czy też niedociągnięcia.

 

GIELDADBK – sprawdzone pojazdy od sprawdzonej firmy

Na stronie internetowej ciężarowych samochodów używanych znajdują się dziesiątki modeli wystawionych na rynek wtórny. Głównie należą one do samochodów firmy DAF, która cechuje się najwyższą możliwą wytrwałością sprawiając, że przejadą one jeszcze bardzo długie dystanse po zakupie ich w stanie używanym. Ponadto są one ekonomiczne co przekłada się na zmniejszenie kosztów, które wynikają z spalania cennego i drogiego paliwa będącego płynnym złotem dla każdego przedsiębiorcy. GIELDADBK – sprawdzony i bezpieczny dealer samochodów używanych!

Korzyści z zakupu używanego samochodu ciężarowego
5 (100%) 1 vote