Patchcordy multimode (wielomodowe)

Patchcordy to rodzaj okablowania, który umożliwia przewodzenie w światłowodach. Łączy transmiter z odbiornikiem i zapewnia szybki przesył danych.   Cechy patchcordów wielomodowych Odpowiednio wykonany kabel zakończony jest dwiema złączkami – z jednej i drugiej strony. Służą one do przewodzenia wiązek światła, które mają przekazywać dane […]

Jak stworzyć idealną ulotkę?

Każda osoba, która zdecydowała się związać swoją przyszłość z branżą marketingową często zastanawia się w jaki sposób stworzyć idealne materiały promujące produkt czy też usługi danego klienta. Pomimo, że współcześnie to Internet jest głównym kanałem pozwalającym dotrzeć ze swoją ofertą do potencjalnego klienta to jednak […]

Moduł SFP+

Moduł SFP+ posiada rozszerzoną wersję wkładek SFP o nieco większej prędkości transmisji. Pierwsze specyfikacje tych modułów opublikowano w 2006 roku. Czym się cechuje ten moduł?   Moduł SFP+ Warto zauważyć, że rozmiary modułu SFP+ są mniejsze od poprzednich modeli i zużywają mniej mocy. Używa on […]

Strony i sklepy internetowe na WordPress

Według danych statystycznych pochodzących od firm badających trendu na rynku IT w oparciu o WordPress działa obecnie ponad trzydzieści procent stron w internecie. WordPress w swoich początkach przygotowany został przede wszystkim z myślą o blogach internetowych – zastąpił bardzo popularny system blogowy B2/cafelog. W dzisiejszych […]

SEO – Optymalizacja stron

W dzisiejszych czasach z popularnej wyszukiwarki Google korzystają miliardy użytkowników codziennie. Szukają produktów, firm, usług czy odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Pierwszymi linkami w jakie wtedy klikają są top 5 w wynikach wyszukiwania. To właśnie te pozycje są tak ważne dla właścicieli stron internetowych. Co […]

Własna strona internetowa

Prowadzisz działalność, oferujesz ciekawe usługi lub tworzysz niesamowite produkty? A może chcesz merytorycznie wspierać osoby zajmujące się taką samą branżą jak ty? Odpowiedź twierdząca na chociaż jedno z zadanych pytań sprawia, że warto rozważyć stworzenie strony internetowej. Oczywiście zlecając projekt strony firmie zewnętrznej, koszty mogą […]