Oryginalne dekoracje ślubne

Dekoracje ślubne potrafią i zachwycać, i czarować, i zaskakiwać. W tym roku stawiamy właśnie na tę ostatnią cechę i szukamy najbardziej oryginalnych i najbardziej nietypowych propozycji. Rezygnujemy z tradycyjnych czerwonych róży przeplatanych białymi szarfami czy kokardami. Ma być ciekawie, oryginalnie i kreatywnie, a jednocześnie dość skromnie i z umiarem.

 

Osoby bezpośrednio związane z branżą ślubną doskonale wiedzą o tym, że teraz w modzie jest przede wszystkim to, co naturalne. O sztucznych tworzywach możemy na dobre zapomnieć. Nikt już nie wykonuje dekoracji z plastiku, bo zamiast tego sięgamy po ozdobne roślinności, które nie dość, że nie szkodzą środowisku, to jeszcze do tego idealnie komponują się z uroczystościami o stylistyce boho, zwłaszcza tymi odbywającymi się w plenerze. Hitem ostatnich lat jest trawa pampasowa. To wyjątkowo ozdobna roślina, z której można tworzyć przeróżne ciekawe dekoracje ślubne. Już niewielki jej dodatek przemieni zwykłe wesele w iście bajkowe przyjęcie. Trawą pampasową można przy tym ozdobić dosłownie wszystko – począwszy od stołów weselnych, kończąc na bukiecie niesionym przez pannę młodą.

 

Do mody wracają też pewne klasyczne dekoracje weselne. Ponownie zwracamy się w stronę artykułów bardziej eleganckich, wśród których gościem honorowym są stożkowe podłużne świece. Zawsze wprowadzają one do sali weselnych iście królewski klimat. Bije od nich czysta elegancja i wyjątkowa klasa. Świece są też wartościowe z jeszcze jednego, mniej oczywistego powodu. Nie kosztują dużo, a robią wrażenie, tak więc z ich pomocą można znakomicie udekorować całą salę i to za niewielkie pieniądze. Najzwyklejsze świeczniki to koszt zaledwie paru złotych. Za te bardziej zdobnicze też niewiele trzeba dać, bo ich ceny sięgają maksymalnie trzydziestu złotych.

 

A gdzie to wszystko kupić? Oczywiście w punkcie specjalizującym się w sprzedaży dekoracji ślubnych, którym jest każdy sklep ślubny. Nie musi to być jednak sklep stacjonarny. Tego rodzaju zakupy wręcz warto realizować przez Internet.

Oceń ten post