Rejs statkiem po rzekach Polski

Rejs statkiem to coś, o czym zdecydowanie marzy spora część osób. Wbrew pozorom dostępność takiej przyjemności jest łatwiejsza niż na pierwszy rzut oka by się wydawało. Jednak mało osób wybiera się na takie podróże. Jednak dopiero w momencie przebywania na pokładzie statku rozumieją co tracili – piękne widoki, których nie da się porównać spacerowaniem po mieście, chłodna bryza wody czy nowoczesny statek. Można na nim zrobić bardzo dużo ciekawych rzeczy – jedną z nich jest organizacja swojej własnej imprezy okolicznościowe.

 

Impreza na statku – organizacja

Zorganizowanie imprezy na statku jest łatwiejsze niż by się to wydawało. Wystarczy zlokalizować godną zaufania firmę, która zrobi wszystko za organizatora – wystarczy, że będzie koordynatorem. Boatparty oferuje rejsy statkiem po największych miastach Polski dostarczając niesamowitych doświadczeń w niezwykle komfortowych warunkach. Zorganizowanie swojego eventu na statku zdecydowanie spowoduje podniesienie rangi imprezy – mało kto wpada na tak oryginalne pomysły, które zadziwią wszystkich gości. Oryginalność w dzisiejszych czasach jest w cenie i powinno się ją doceniać! Przykładem imprez organizowanych na statku są:

-Imprezy firmowe; ciekawe miejsce odbiegające normą od sztywnych restauracji, w których bardzo często obchodzone są jubileusze firmy czy świętowanie podpisania ważnych kontraktów. Na statku można wypocząć w towarzystwie ciepłego jedzenia z grilla czy dobrego drinka wykonanego przez profesjonalnego barmana. Dla podniesienia rangi wydarzenia może zdecydować się na pokazy artystyczne – taki jak pokaz sztuki barmańskiej.

-Urodziny; impreza urodzinowa na której można połączyć zwiedzanie miasta z dobrą zabawą jest bardzo ciekawym wyjściem. Rejs statkiem jest na tyle wszechstronny, że impreza może spokojnie połączyć zróżnicowane grono osób – zarówno młodszych jak i starszych. Istnieje możliwość zabawy wraz z animatorem, a także wejście na parkiet w rytm nowoczesnej muzyki. Bowiem na statku jest również miejsce dla DJ-a wraz z klubowymi światłami. Ci co kochają taniec na pewno będą wspaniale się czuć na pokładzie statku. Efekt zwłaszcza jest uderzający po zmroku, gdy budynki są dobrze oświetlone lampami.

Sprawdź: https://boatparty.pl/gdansk/imprezy-firmowe/

-Wieczór panieński/kawalerski – niekonwencjonalny pomysł, który może stanowić wstęp do szalonej nocy, bądź stanowić jej główny cel.

Podsumowanie

W przypadku chęci przeprowadzenia oryginalnej imprezy, na której jeszcze większość uczestników nie była warto pomyśleć o wybraniu właśnie rejsu statkiem. Firma Boatparty z największą przyjemnością pomoże każdej chętnej osobie zorganizować jego event.

Oceń ten post