Wieczór kawalerski – ostatnia zabawa przed ślubem

Wieczór kawalerski jest z definicji ostatnią imprezą przed ślubem w której bierze udział pan młody wraz z swoją ,,świtą” czyli najlepszymi przyjaciółmi. Sposobów na organizację wieczoru kawalerskiego jest bardzo dużo – wybór miejsca przypada na świadka, który powinien znać pana młodego najdłużej i najlepiej. Dzięki temu dokładnie wie czym się interesuje i co lubi – a z pewnością zwiększy to prawdopodobieństwo udanej imprezy.

 

Pomysły na udany wieczór kawalerski

Z jednej strony pomysłów na organizację wieczoru kawalerskiego jest multum. Jednak gdy przychodzi co do czego wiele osób nie ma pojęcia gdzie i w jaki sposób go zorganizować. Z jednej strony wieczór kawalerski może być imprezową balangą do samego rana, a z drugiej strony można w ten dzień zrobić wiele innych ciekawych rzeczy. Przykładami pomysłów na wieczór kawalerski mogą być:

-atrakcje powietrzne; może nimi być lot balonem, lot wyczynową awionetką czy też skok na bungee. W tych wydarzeniach mogą brać udział zarówno wszyscy, jak i sam pan młody – w zależności od ustalonych finansów. Jednak samemu panu młodemu należy się jakiś prezent, który upamiętni ten dzień. W tym przypadku nie musi to być jakaś rzecz, ale ekstremalne przeżycie.

-Integracja całej grupy; bardziej ekonomicznymi wyjściami, które z pewnością scalą grupę facetów mogą być wyjścia sportowe, w których wszyscy mają wspólny cel. Są nimi choćby paintball, park linowy, wyścigi czy też escape room. Każde z nich wzbudzi ducha współpracy i zapewni świetną zabawę.

-Wieczorna zabawa; tutaj należy wziąć pod uwagę to co lubi pan młody – warto przeanalizować jego przeszłość. Bywał częściej na domówkach czy w barach i dyskotekach. Jeżeli na imprezach w domu warto zorganizować mu właśnie taką imprezę. Wiele domów oferowanych jest na wynajem w ciekawych miejscach jak góry, jezioro czy morze – w zależności od pory roku warto wybrać tą najlepszą opcję. Mając do czynienia z osobą bardziej imprezową klasyczne wyjście i podróż po pubach zakończona tańcem w klubie również będzie dobrym rozwiązaniem. Plusem jest stały dostęp do alkoholu, którego często lubi zabraknąć na imprezach tego typu – a to chyba najgorsze co może się zdarzyć.

Podsumowanie

Jeśli mimo wszystko dalej ma się wątpliwości co do miejsca organizacji wieczoru kawalerskiego i szuka się czegoś bardziej niekonwencjonalnego to warto jest pomyśleć o pomocy ze strony zawodowców, którzy organizują podobnego typu imprezy w największych miastach. Taką ekipą jest firma tramparty.pl!

Oceń ten post